Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

W sklepie internetowym sportwheels.pl można kupić tanie i fabrycznie nowe opony całoroczne 16. Czy opony wielosezonowe są jeszcze przez kogokolwiek kupowane? Oczywiście że tak! I patrząc po dużym wyborze tych opon u największych producentów, można zauważyć że są bardzo popularne i klientów na nich nie brakuje. Czy opony 205/55 r16 wielosezonowe sprawdzają się w Polsce? Jasne że tak! Po takie opony najchętniej sięgają kierowcy, który głównie poruszają się po dobrze utrzymywanych drogach miejskich. Prawdopodobieństwo, że zostaną one pokryte grubą warstwą śniegu jest bardzo małe. Regularne odśnieżanie i posypywanie sprawia, że opony całoroczne 16 dobrze sobie radzą z jazdą w takich warunkach. Skoro zatem można pójść na kompromis cenowy i nie ryzykować bezpieczeństwem, to dlaczego z tego nie skorzystać?

Wybieramy nowe opony wielosezonowe 21565 r16

Aby kupić dobre opony całoroczne do swojego samochodu, powinieneś poznać zalecany rozmiar. Informacje na ten temat znajdziesz w instrukcji obsługi, internecie lub na naklejce umieszczone we wnęce drzwi po stronie kierowcy. Możesz również wziąć rozmiar z już założonych opon lub skorzystać z wygodnego konfiguratora, dostępnego na naszej stronie. Kiedy już poznasz właściwy rozmiar opon całorocznych, nie pozostaje nic innego jak tylko ich odnalezienie na stronie. Do wyboru będziesz mieć opony wielosezonowe 215/60 r16 oraz w wielu innych rozmiarach. Producenci wytwarzają takie opony właśnie w rozmiarach najczęściej kupowanych, dzięki czemu klienci nie mają trudności z dostępnością. Jeżeli mimo wszystko nie udało ci się znaleźć odpowiednich opon do samochodu lub nie jesteś pewien, czy ten model sprawdzi się właściwie, skontaktuj się z nami.

Pokaż więcej

opony całoroczne 16 na sportwheels.pl to dobry wybór

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Pomagamy w wyborze opon i doradzamy najlepszy model. Pod uwagę bierzemy nie tylko dostępny budżet klienta, ale również warunki, w jakich opony całoroczne 235/60 r16 będą pracować. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, że wybrane opony nie zapewnią wystarczającego bezpieczeństwa, doradzamy wybór innych. Bezpieczeństwo oraz satysfakcja klientów jest dla nas priorytetowa?

Czy opony wielosezonowe 16 to dobry wybór?

To zależy dla kogo. Chcąc być obiektywnym, trzeba pamiętać, że opony wielosezonowe 205/60 r16 mają swoje wady i zalety. Ich niewątpliwą wadą jest to, że nie są oponami stricte zimowymi, dlatego nie można od nich oczekiwać takiej sprawności i skuteczności w jeździe po śniegu, jaką mają opony zimowe. Z drugiej strony jest to wybór podyktowany ekonomią i wygodą eksploatacji. Oszczędność wynikająca z kupna tylko jednego kompletu opon jest odczuwalna już od razu. Ponadto nie można pominąć wygody, jaka wynika z braku konieczności dwukrotnego wymieniania opon w ciągu całego roku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 388 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-02
5+
2024-05-27
Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Zadałem pytanie, czy wybrane felgi będą odpowiednie do mojego samochodu. Otrzymałem (szybko) odpowiedź potwierdzającą. Felgi kurier dostarczył szybciej niż deklarowano w ofercie
pixelpixel