Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

BROCK

Produkowane w Niemczech felgi samochodowe Brock, cieszą się opinią wytrzymałych i niezawodnych. Najchętniej są wybierane jako sportowe alufelgi na lato do samochodów o nieco większej mocy i dynamicznym wyglądzie. Alufelgi Brock powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w którym wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia technologii produkcji. Do ich powstania wykorzystywane są starannie selekcjonowane materiały i stopy metali, które mają zagwarantować najniższą możliwą wagę i oczekiwaną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Atrakcyjny design oraz przystępna cena sprawia, że z roku na rok zainteresowanie alufelgami Brock staje się coraz większe, a one same są coraz silniejszą konkurencją dla innych firm.

Felgi aluminiowe Brock – bogactwo dostępnych rozmiarów

Pokaż więcej

Bez względu na to, w jakim rozmiarze są Ci potrzebne felgi aluminiowe, możesz być pewien że marka Brock dostarcza odpowiednie rozwiązania. Ciekawa oferta firmy obejmuje obręcze z lekkich stopów stali, dostępne w bardzo dużym wyborze średnic. Są to alufelgi w rozmiarach od 13 cali do 22 cali średnicy. Zróżnicowane wykończenie, odporna na korozję i zarysowania powłoka, a także zgodność ze standaryzacją otworów montażowych pod śruby dla wszystkich marek. Każda z tych rzeczy pozwala Ci sądzić, że zakupione przez ciebie aluminiowe felgi będą służyć długo i niezawodnie, stając się prawdziwą ozdobą twojego samochodu.

Co odróżnia alufelgi Brock od konkurencji?

Jeżeli poważnie zastanawiasz się nad zakupem felg aluminiowych do swojego samochodu i jeszcze nie masz wybranych modeli, warto rozważyć propozycję felg aluminiowych od firmy Brock. Dlaczego? Ponieważ są one dostępne w naprawdę przystępnych cenach. Po drugie, każdy wymagający klient znajdzie w ofercie wzornictwo odpowiadające jego potrzebom. Po trzecie – felgi można zakupić online, korzystając z oferty naszego sklepu internetowego. Realizując zamówienia w ten sposób, masz pewność że kupujesz produkt oryginalny, 1 klasy jakości, spełniający surowe normy bezpieczeństwa. Wszystkie felgi aluminiowe wysyłamy bezpiecznie zapakowane, co chroni je przed zarysowaniami i innymi mechanicznymi uszkodzeniami.

    z 5