Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Felgi aluminiowe Axe Wheels to coraz częstszy wybór wymagających klientów. Nazwa tej marki być może nie mówi wiele... ale to tylko pozory. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji felg samochodowych. Początki działalności marki Axe Wheels miały miejsce na terenie Europy i to pod okiem AMG. Obecnie alufelgi Axe Wheels dostępne są na niemal całym świecie i zachwycają kolejne pokolenia kierowców.

Pokaż więcej

Felgi Axe Wheels – sportowy styl i solidne wykonanie

Tym co z pewnością będzie przemawiać od wyobraźni potencjalnych klientów, jest atrakcyjne wzornictwo felg Axe Wheels. Modne wzory nawiązują do sportowego stylu samochodów, świetnie się z nim komponując. Na asortyment firmy Axe Wheels składają się zarówno klasyczne felgi pięcioramienne, jak również alufelgi wieloramienne. Każdy z wzorów dostępny jest w dużym wyborze wielkości, ułatwiając tym samym dopasowanie do konkretnego modelu samochodu.

Jak dbać o alufelgi Axe Wheels?

Nasz sklep internetowy nieprzerwanie od wielu lat zaopatruje Państwa w wysokiej jakości alufelgi Axe Wheels. Jednym z częstszych pytań naszych klientów jest to, jak należy dbać o obręcze Axe Wheels. Czy wymagają one jakiejś szczególnej opieki i konserwacji? Nic podobnego. Mamy świetną wiadomość do obecnych i przyszłych właścicieli felg Axe Wheels. Są one wykonane z wysokiej jakości, bardzo wytrzymałych stopów aluminiów. Zapewniają one dużą trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli chodzi o regularne czyszczenie i konserwację felg aluminiowych, to procedura nie różni się niczym od standardowych metod. Zanieczyszczone felgi aluminiowe należy spryskać dedykowanym środkiem do czyszczenia i odczekać do czasu jego uaktywnienia się. Następnie spłukujemy pianę strumieniem bieżącej wody i jeśli jest to konieczne, czynność powtarzamy.

Do jakich samochodów pasują felgi aluminiowe Axe Wheels?

Bez względu na to, jakim samochodem się poruszasz, znajdziesz u nas pasujące do niego felgi aluminiowe Axe Wheels. W ofercie dostępne są alufelgi wszystkich popularnych średnich, szerokości i rozstaw śrub. Dbając o Wasze zadowolenie, każde zamówienie traktujemy z równie wysoką starannością. Paczki są świetnie zabezpieczone i błyskawicznie wysyłane z naszego firmowego magazynu do klienta. Pozwala to w maksymalnie krótkim czasie cieszyć się swoimi nowo zamówionymi alufelgami. Jesteśmy pewni że aluminiowe obręcze Axe Wheels zachwycą Was swoim wzornictwem, niezawodnością i wyjątkową lekkością. Każda z tych rzeczy składa się na najwyższy komfort użytkowania oraz maksymalny poziom bezpieczeństwa jazdy.

    z 5