Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

AEZ to firma produkująca aluminiowe felgi samochodowe już od kilkudziesięciu lat. Firma wywodzi się z Niemiec i tam są zlokalizowane jej zakłady produkcyjne. Dobrze wszystkim znana niemiecka jakość produkcji ma swoje odzwierciedlenie w jakości wyrobów AEZ. Felgi aluminiowe tej marki powstają ze starannie selekcjonowanych materiałów, gwarantujących długą żywotność i bardzo dobrą wytrzymałość na najtrudniejsze warunki eksploatacji. Dodając do tego bardzo ciekawe wzornictwo, którymi alufelgi AEZ mogą się pochwalić, warto pomyśleć o ich wyborze do swojego samochodu.

Pokaż więcej

Sprawdź dlaczego alufelgi AEZ są tak chętnie kupowane

Składa się na to przede wszystkim ich nowoczesne i bardzo ciekawe wzornictwo. Felgi aluminiowe AEZ nawiązują do prostoty designu, który jest odporny na wpływy różnych wzorców i projektów. Pomimo klasycznie prostej linii, alufelgi tej marki nie starzeją się, a ich wygląd zawsze wygląda korzystnie dla oka. Dodając do tego konkurencyjne ceny, a także duży wybór modeli, pasujących do każdego samochodu, mamy pewność doboru właściwej alufelgi dla swojego samochodu.

Z czego produkowane są felgi AEZ ?

Aluminium w różnych stopach – to podstawowy surowiec, z którego produkowane są alufelgi samochodowe marki AEZ. Jak wiadomo, za wytrzymałość felg odpowiada przede wszystkim materiał, z którego zostały one wykonane. Konieczność połączenia niskiej wagi z bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że proces technologiczny produkcji felg aluminiowych AEZ jest ściśle kontrolowany już od początkowych etapów, aż do momentu w którym felgi opuszczają magazyn i trafiają do dystrybucji. Wysoka jakość, którymi aluminiowe felgi AEZ mogą się pochwalić sprawiła, że marka cieszy się zaufaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale również dużych koncernów samochodowych. Faktem wartym podkreślenia jest to, że niemieckie alufelgi są częstym wyborem na tzw. pierwszy montaż dla lepiej wyposażonych wersji samochodów Audi, VW, BMW i innych, ze szczególnym uwzględnieniem samochodów o większej mocy i modeli sportowych.

    z 3