Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Japan Racing to marka wysoko ceniona wśród miłośników motoryzacji. Sportowe wzornictwo celnie trafia w potrzeby kierowców, bez względu na ich staż za kierownicą. Myślisz o tym, aby sprawić swojemu samochodowi nowe felgi aluminiowe? Chcesz je kupić tanio, łatwo i mieć pewność, że otrzymasz sprawdzony produkt? Jeśli tak, mamy coś odpowiedniego dla Ciebie! Alufelgi Japan Racing to obręcze na każdą porę roku. Znajdziesz tu zarówno super lekkie i wytrzymałe felgi aluminiowe na lato, jak i nieco masywniejsze felgi aluminiowe na zimę. W każdym przypadku otrzymujesz gwarancję solidnego wykonania i niezawodności.

Pokaż więcej

Kim jest producent alufelg Japan Racing

Jak sama nazwa wskazuje, felgi z aluminium marki Japan Racing, produkowane są na dalekim wschodzie, w kraju Kwitnącej Wiśni. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że mamy do czynienia ze sprawdzonym produktem, który przeszedł wiele testów i badań, zanim został dopuszczony do sprzedaży. Wszystkie felgi aluminiowe Japan Racing produkowane są ze szlachetnych stopów metali lekkich. Pozwala to uczynić je wyjątkowo lekkimi, przy jednoczesnym zapewnieniu oczekiwanej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Precyzyjne wyważenie każdej alufelgi Japan Racing sprawia, że samochód jest jeszcze bardziej sterowny i lepiej trzyma się drogi.

Wybierz alufelgi Japan Racing idealne dla siebie

W ofercie firmy Japan Racing można znaleźć duży wybór felg aluminiowych. Nie wiesz na które z nich się zdecydować? Sprawdź co najczęściej wybierają nasi klienci. Jesteśmy pewni że dzięki temu łatwiej i szybciej znajdziesz obręcze nadające się do Twojego samochodu.

  • Klasyczne alufelgi 6-cio ramienne – jednymi z najchętniej kupowanych felg aluminiowych marki Japan Racing, są obręcze z 6-cioma ramionami. Symetryczny rozstaw zapewnia bardzo dobre wyważenie ciężaru alufelgi, a jednocześnie bardzo dobrze ją usztywnia na każdym odcinku obwodu.

  • 5-cio ramienna felgi z nakrętkami – dla miłośników stylu JDM firma Japan Racing przygotowała alufelgi na szerokim rancie, wyposażone w estetyczne nakrętki. Alufelgi prezentują się bardzo sportowo, zapewniając ten sam wysoki poziom wykonania co reszta produktów tej marki.

  • Kolorowe felgi aluminiowe Japan Racing – masz już dosyć monotonii koloru srebrnego lub białego? Dobrze się składa. Japan Racing przygotował bardzo duży wybór felg kolorowych. Od złotego, poprzez odcienie szarości, grafity, antracyt itp. aż po kolor czerwony lub zielony. Wytrzymała powłoka lakiernicza jest odporna na uderzenia kamieni, a jednocześnie bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Oferujemy alufelgi Japan Racing dostępne w wielu wariantach, rozmiarach oraz cenach. Gwarantujemy ich szybką wysyłkę, za każdym razem z ubezpieczeniem w standardzie. Wraz z felgami można u nas zakupić potrzebne dystanse oraz pozostałe akcesoria. Konkurencyjne ceny, sprawna obsługa klienta oraz potwierdzone pochodzenie naszych produktów, to ich niewątpliwe atuty.

    z 9