Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Felgi aluminoiwe MAM Leichtmetallräder | Sportwheels.pl

Felgi aluminiowe MAM to wysoka, niemiecka jakość produkcji. Alufelgi, które spełniają rygorystyczne normy wytrzymałości zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa na drodze. Alufelgi MAM mogą poszczycić się wysokimi wskaźnikami sprzedaży nie tylko w Niemczech i Austrii, ale również w pozostałych krajach Europy. Od pewnego czasu dostępne są również w Polsce, m.in. za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Zastanawiacie się nad ich zakupem? Szukacie jednak potwierdzenia słuszności podjętej decyzji? W takim razie zapraszamy!

Pokaż więcej

W jakich wzorach dostępne są alufelgi MAM?

Wszyscy wymagający klienci powinni znaleźć dla siebie coś odpowiedniego w ofercie felg aluminiowych marki MAM. Jest to wzornictwo felg dostosowane do stylistyki niemieckiej myśli motoryzacyjnej, a szczególnie sportowych wozów marki Mercedes-Benz. Pięcioramienne felgi o prostych ramionach, jak również obręcze wieloramienne, można znaleźć w ofercie w kilku wariantach kolorystycznych. Występują jako alufelgi w całości srebrne lub czarne. Tak duży wybór jest na pewno sporą zachętą dla osób, które szukają czegoś nieszablonowego i ładnego, co będzie znakomicie komponować się z ich pojazdem.

Aluminiowe felgi MAM a bezpieczeństwo

Alufelgi są bardzo ważnym elementem każdego pojazdu. To one w dużej mierze odpowiadają za sposób prowadzenia samochodu na drodze. Źle wyważone felgi lub wyprodukowane z ciężkich materiałów nie gwarantują dużej zwrotności. Mogą również niekorzystnie wpływać na osiągi pojazdu, swoją dużą masą niepotrzebnie potęgując ciężar pojazdu. Na szczęście felgi aluminiowe MAM są pozbawione tych wad. Lekkie, bardzo wytrzymałe i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Zapewniają bardzo dobre właściwości jezdne na każdym rodzaju nawierzchni. Ponadto w konfrontacji z krawężnikami czy nierównościami, wychodzą z nich zwycięsko. To wszystko zasługą nowoczesnej technologii produkcji. Niemieckie fabryki zajmujące się wytwarzaniem felg aluminiowych MAM są jednymi z najnowocześniejszych na świecie. Obowiązujące w nich standardy kontroli jakości, nie pozwalają na to, aby na rynek trafiły alufelgi z nawet najmniejszymi defektami. Wszystkie te procedury są wdrażane i stosowane po to, aby zapewnić użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa na drodze.

Jak zamówić nowe alufelgi MAM?

Dla naszych klientów mamy doskonałą wiadomość. W ofercie naszego sklepu dostępne są wszystkie modele felg aluminiowych MAM. Pozwala to szybko i łatwo dopasować ich odpowiedni model do posiadanego przez siebie pojazdu, niezależnie od jego marki i modelu.

    z 3