Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

 

 

Seventy9 to motoryzacyjna marka specjalizująca się w produkcji felg aluminiowych. Rynek ten nie jest łatwy, przed wszystkim z uwagi na bardzo dużą konkurencję, która na nim panuje. Jednak pomimo tego, że Seventy9 to firma dosyć młoda, bardzo dobrze sobie radzi. Nie byłoby to możliwe gdyby nie dopracowana technologia produkcji felg aluminiowych.

Jak powstają felgi aluminiowe Seventy9?

Proces produkcji alufelg Seventy9 jest bardzo ciekawy. Od samego początku do końca odbywa się w nowoczesnych fabrykach w Europie, które dużym nakładem środków, wybudowała firma Seventy9. Dopracowany proces produkcji oraz logistyki sprawia, że wydajność fabryki jest bardzo duża, podobnie jak gama oferowanych wzorów i modeli alufelg. Dzięki temu że produkcja w dużym stopniu jest zautomatyzowana, zatrudnienie pracowników zostało ograniczone do minimum. Ma to swoje odzwierciedlenie w niskich kosztach produkcji, a także przystępnej cenie, w której można zakupić alufelgi tej firmy.

Bezpieczeństwo a alufelgi Seventy9

U podstaw każdej decyzji o zakupie felg aluminiowych do samochodu, powinno stać bezpieczeństwo ich użytkowania. Jak to wygląda w przypadku felg marki Seventy9? Zanim produkty opuszczą fabrykę i trafią do sprzedaży detalicznej, przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe. Potwierdzają one przydatność felg do użytku i ich bezpieczeństwo w czasie trudnych warunków drogowych. Namacalnym potwierdzeniem tego są certyfikaty JWL oraz VIA. Kupując alufelgi z takimi atestami, można być pewnym tego, że będą służyć długo i niezawodnie.

Sportowy styl i modna kolorystyka

Od strony estetycznej i wizualnej, również nie można się do niczego przyczepić. Felgi aluminiowe Seventy9 projektowane są głównie z myślą o sportowych samochodach. Ich agresywna stylizacja zdominowała została ostrymi i wyrazistymi liniami. Dowodzą one że mamy do czynienia z felgami dedykowanymi do szybkiej, a czasami wręcz agresywnej jazdy i w takich warunkach czują się one najlepiej. Decydując się na zakup felg aluminiowych Seventy9, można być pewnym tego, że otrzymuje się produkt najwyższej jakości, spełniający wszelkie europejskie standardy i normy bezpieczeństwa, a dodatkowo występujący w najciekawszych i najładniejszych wzorach.

Gdzie kupić sportowe felgi aluminiowe Seventy9 tanio?

Sieć sprzedaży alufelg Seventy9 w Polsce ogranicza się głównie do sklepów internetowych. Oferują one największy wybór obręczy aluminiowych tej marki, zapewniając dostępność wszystkich wzorów, jak również rozmiarów. Również w sklepie internetowym SportWheels mogą Państwo szybko, wygodnie i tanio zamówić najlepsze felgi tej marki. Dysponujemy dużymi stanami magazynowymi, pozwalającymi nam realizować wysyłki niemal od ręki, z dnia na dzień. Dodatkowym powodem do kupowania alufelg właśnie u nas, jest wysoka konkurencyjność cenowa, a także szybko realizowane zamówienia. Zbliża się wiosna. To dobry czas aby pomyśleć o wymianie starych alufelg na nowe. Obręcze marki Seventy9 zapewniają wszystko, czego można oczekiwać od dobrej jakości felg, dostępnych w atrakcyjnej cenie oraz satysfakcjonującym wyborze wzorów.