Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Kosmetyki do felg

Zawsze czyste i zadbane alufelgi przy minimalnym wysiłku i pracy? To możliwe! Wystarczy, że sięgniesz po jeden z oferowanych u nas środków do czyszczenia felg aluminiowych, aby skutecznie i bezpiecznie oczyścić je z brudu i pyłu, a także, by samodzielnie zabezpieczyć je trwałymi powłokami ceramicznymi. Gotowe do użycia akcesoria do felg firmy JR to jedne z najlepszych produktów w swoim segmencie. Dedykowane użytkownikom prywatnym i profesjonalistom car detalingu, otoczą najlepszą ochroną twoje felgi aluminiowe.

Efekt krwawej felgi ? jak go uzyskać?

Jednym z najważniejszych środków do czyszczenia felg aluminiowych jest piana aktywna, aplikowana na felgi przy pomocy spryskiwacza. Po kilku minutach od naniesienia, na powierzchni zaczyna powstawać piana, która odrywa zanieczyszczenia od felgi i wraz z nimi zaczyna spływać na ziemię. Pod wpływem zachodzących reakcji chemicznych, początkowo biały kolor piany aktywnej zaczyna zmieniać kolor na krwisto czerwony. Stąd też powstało określenie krwawej felgi, stosowane przy użyciu tego typu środków, które bez wysiłku czyszczą alufelgi.

Pozostałe akcesoria do felg aluminiowych

Kiedy alufelgi są już oczyszczone, warto przedłużyć efekt czystych felg na jeszcze dłuższy czas. Pomogą w tym środki pielęgnacyjne i konserwujące, dzięki którym wypolerujemy obręcze, a następnie zabezpieczymy je warstwą wosku lub znacznie trwalszymi powłokami ceramicznymi. One same, oprócz funkcji stricte ochronnych, wydobywają także ukrytą głębię oryginalnego koloru felg, czyniąc ich wygląd jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 369 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Poziom obsługi bez zarzutu.
2024-05-13
Obsługa bardzo miła jak się umawialiśmy tak towar dostarczono.Felgi zgodne ze zdjęciami wszystko pasuje super . Pozdrawiam
pixelpixel