Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Diewe Wheels Audi Q7

 

DIEWE WHEELS

Niemieckie felgi Diewe Wheels to produkt, który ucieszy każdego właściciela samochodu. Jakość wyznaczającą zupełnie nowe standardy produkcji, w których priorytetem jest trwałość, wytrzymałość i najwyższe walory estetyczne. Tak w skrócie można scharakteryzować felgi aluminiowe Diewe, dostępne w sprzedaży w sklepie sportwheels.pl. Jeżeli marka Diewe Wheels niewiele Ci mówi, wyjaśniamy że jest to niemiecka marka samochodowa, specjalizująca się w produkcji sportowych felg aluminiowych. Stawiając na jakość i bezpieczeństwo, oferuje swoje wyroby w większości krajów Europy. Felgi Diewe dostępne są we wszystkich popularnych rozmiarach, dlatego ich dopasowanie do każdego modelu samochodu jest niezwykle proste. Dodatkowo, ich atrakcyjna cena na pewno jest jednym z kilku powodów, dla których warto rozważyć ten wybór. Niemieckie felgi Diewe można zakupić w dwóch najpopularniejszych na świecie rodzajach – jako felgi pięcioramienne oraz felgi wieloramienne. Bardzo ciekawa i zróżnicowana kolorystyka ułatwia dobór felg Diewe do samochodów o różnych kolorach karoserii. Ponadto producent zadbało o to, aby dostarczyć felgi we wszystkich możliwych kombinacjach otworów, średnic, szerokości i odległości ET. Sprawia to, że aluminiowe felgi Diewe są jednymi z najczęściej wybieranych do samochodów sportowych – zarówno tych, które jeżdżą po torach wyścigowych lub na co dzień poruszają się po drogach publicznych.

Felgi aluminiowe to podstawa tuningu

Pokaż więcej

Każdy kierowca doskonale wie, że najlepszym sposobem na zmianę wyglądu samochodu, jest montaż nowych felg aluminiowych. Zazwyczaj wiąże się to z nieco większym wydatkiem, dlatego bardzo rozsądnie należy podejmować decyzję o wyborze i zakupie felg. Niemiecka jakość felg Diewe została do tej pory przetestowana przez miliomy kierowców na całym świecie. Jaką ocenę wystawili felgom Diewe? Jedyną słuszną, czyli bardzo dobrą. Felgi marki Diewe Wheels zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach samochodów, dysponujących nieco większą mocą. Felgi są przystosowane do radzenia sobie z dużymi przeciążeniami, powstającymi podczas bardzo szybkiej jazdy, nagłym pokonywaniu zakrętów oraz niespodziewanemu hamowaniu. Dodatkową zaletą felg Diewe jest ich wzmocniona konstrukcja, dzielnie znosząca starcia z przeszkodami spotykanymi na drodze. Nierówności, dziury, a czasami i krawężniki – w polskich warunkach drogowych takie przeszkody nikogo nie dziwią. Dlatego kupując nowe felgi aluminiowe, koniecznym jest branie pod uwagę względów wytrzymałościowych. Stawiając na sprawdzone alufelgi Diewe Wheels, można mieć pewność, że nie zawiodą Was nawet w najtrudniejszych warunkach na drodze.

Pomijając wszystkie bardzo ważne względy wytrzymałościowe, warto skupić uwagę na doskonałej estetyce, która jest atutem każdego produktu Diewe. Felgi nie szokują być może futurystycznym wzornictwem, co można zapisać po stronie korzyści. Nieśmiertelne, klasyczne wzornictwo pozwala łatwo wkomponować felgę w każdy model samochodu, niezależnie czy jest to niskie coupe, komfortowy sedan czy praktyczny hatchback. Felgi aluminiowe przez długi czas były motoryzacyjnym rarytasem, zarezerwowanym wyłącznie dla najlepiej wyposażonych samochodów w swojej klasie. Dziś, piękne i wytrzymałe alufelgi są dostępne dla każdego kierowcy, w niezwykle przystępnych cenach i bardzo łatwym sposobie zakupu.

Sklep z felgami sportwheels.pl to wygodne i szybkie zakupy

Kupowanie felg może wiązać się z pewnymi problemami. Trzeba dokładnie poznać parametry techniczne obręczy, które będą pasować do posiadanego sposobu. Odległość ET, rozstaw otworów na śruby, średnica, szerokość. Jeśli te informacje są dla Ciebie niewiadomą, w naszym sklepie dokonasz niezawodnego zakupu. Wszystkie felgi, w tym również Diewe Wheels zostały przypisane odpowiadającym im modelem samochodów, wszystkich znanych producentów. Znalezienie alufelg, które będą pasować do Twojego auta nie jest żadnym problemem. Teraz nie musisz poszukiwać precyzyjnych informacji w instrukcji pojazdu. Wystarczy wybrać z wyszukiwarki markę i model, a lista pasujących alufelg Diewe automatycznie zostanie wyświetlona. Dla ułatwienia zakupów, zadbaliśmy również o publikację zdjęć, obrazujących każdy model felgi. Fotografie w wysokiej rozdzielczości można powiększać, z bliska obserwując detale każdej obręczy.

Aluminiowe felgi a większa radość z jazdy

Niemal każdy kierowca, który zdecydował się wymienić stare felgi na nowe felgi aluminiowe Diewe Wheels, zachwala swoją decyzję. To nie tylko sposób na zmianę wyglądu samochodu, ale również znacznie większy komfort prowadzenia samochodu. Wszystkie felgi Diewe Wheels są starannie wyważone, dzięki czemu układ kierowniczy pracuje jeszcze bardziej precyzyjne. Jeśli do tej pory w swoim samochodzie doświadczałeś tzw. bicia na kierownicy, a wulkanizatorzy mieli problem z wyważeniem starych felg, to wszystkie problemy znikną wraz z montażem nowych alufelg. Są one znacznie lżejsze od felg konkurencyjnych firm, a jednocześnie bardziej wytrzymałe. Zmniejszając w ten sposób masę samochodu, zyskuje on większą dynamiczność i łatwość prowadzenia. Utrzymanie sportowego stylu jazdy jest znacznie łatwiejsze, mając w samochodzie felgi Diewe Wheels, których obecność zmniejsza spalanie nawet o 10%!

Regularnie dbaj o swoje nowe felgi Diewe Wheels

Jeżeli chcesz, aby twoje nowe felgi Diewe służyły ci jak najdłuższy czas, powinieneś regularnie o nie dbać. Ważny jest rozsądny styl jazdy i unikanie przeszkód na drodze, które mogą uszkodzić felgę. Nawet pomimo wzmocnionej wytrzymałości, w starciu z głęboką dziurą czy wysokim krawężnikiem, każda felga będzie na straconej pozycji. Kolejnym ważnym elementem konserwacji felg jest ich czyszczenie. Felgi aluminiowe Diewe Wheels ulegają zanieczyszczeniu w takim sam sposób jak felgi stalowe. Od kurzu i błota znajdującego się na drodze, a także od rozgrzanego pyłu ze ścierających się klocków hamulcowych. Usuwanie tego ostatniego jest najtrudniejsze i wymaga stosowania specjalistycznych środków chemicznych, umożliwiających bezinwazyjne i bezpieczne czyszczenie felg aluminiowych. Tego typu akcesoria i środki czyszczące oferuje również sportwheels.pl – sklep internetowy z felgami.

 

    z 5