Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Śruby do felg

  • z 11

Śruby mocujące do felg

Śruby mocujące do felg to elementy o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa i trwałości felg samochodowych. Wybór odpowiednich śrub jest niezwykle istotny, ponieważ stanowią one połączenie między kołami a pojazdem. W sklepie SportWheels.pl, znajdziesz nie tylko szeroki wybór śrub, ale także pomoc przy doborze ich odpowiedniego rozmiaru i rodzaju.

Śruby Mocujące: kluczowe elementy felg aluminiowych

Śruby mocujące do felg odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu felg na swoim miejscu, zarówno podczas jazdy na drogach publicznych, jak i na torze wyścigowym. To właśnie one zapewniają, że felgi pozostaną bezpiecznie zamocowane do piast, co jest niezbędne dla bezpieczeństwa kierowcy i innych użytkowników drogi. Dobór odpowiednich śrub jest kluczowy dla prawidłowego mocowania felg. Należy uwzględnić kilka czynników, takich jak rodzaj felg (aluminiowe, stalowe, itp.), ich rozmiar, a także specyfikacje producenta felg. W tym procesie eksperci ze sklepu SportWheels.pl mogą okazać się niezastąpieni. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, dopasowanie odpowiednich śrub mocujących do felg staje się prostsze i bardziej pewne.

Sklep SportWheels.pl pomoc przy wyborze śrub mocujących

W sklepie SportWheels.pl znajdziesz szeroki asortyment śrub mocujących do felg, obejmujący różne rozmiary, rodzaje i style. Eksperci z tego sklepu są gotowi, by służyć Ci radą i pomocą w doborze odpowiednich śrub, które zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale także maksymalną wydajność Twojego pojazdu. Niezależnie od rodzaju felg, które posiadasz, czy jesteś pasjonatem motoryzacji, czy kierowcą wyścigowym, śruby mocujące są nieodzownym elementem Twojego pojazdu. Dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów z SportWheels.pl, by zapewnić sobie spokojną jazdę i pewność, że Twoje felgi są właściwie zamocowane.


 

Śruby mocujące do felg stalowych i aluminiowych to akcesoria, poddawane trudnym warunkom użytkowania. Narażone są na działanie sił ścinających, a przy tym mają ciągły kontakt z wysokimi i niskimi temperaturami, wilgocią, piaskiem i innymi zanieczyszczeniami. Aby mieć pewność, że nasze koła zostały solidnie i bezpiecznie zainstalowane na samochodzie, zaleca się stosowanie wyłącznie najwyższej jakości, sprawdzonych śrub mocujących. Takie również zestawy mamy w swojej ofercie.

 

Śruby mocujące na klucze torx

Ciekawym i chętnie wybieranym rozwiązaniem są śruby mocujące na klucz torx. Do ich odkręcenia konieczne jest posiadanie kluczy lub nasadek typu torx, które umieszcza się w specjalnym gnieździe w główce śruby. Ten sposób mocowania jest wygodny w użytkowaniu i sam w sobie stanowi już pewne zabezpieczenie przed kradzieżą. Posiadanie w samochodzie kluczy lub nasadek torx nie jest bowiem tak popularne, jak normalnych kluczy sześciokątnych w rozmiarze 17/19/21.

Śruby mocujące sześciokątne

W przypadku felg stalowych i felg aluminiowych, które raczej nie będą przedmiotem zainteresowania złodziei, dobrym wyborem będą klasyczne śruby mocujące sześciokątne. Mogą one występować w różnych rozmiarach klucza, ale najczęściej będzie to 17, 19 lub 21. Korzystając z oferty przygotowanej przez nasz sklep, klienci otrzymują do wyboru śruby o różnych średnicach i długościach gwintów, a także dostępne w kolorze srebrnym i co bardzo ciekawe, czarnym. Sprzedaż śrub mocujących najczęściej odbywa się na sztuki lub w wygodnych zestawach po 5, 10 lub 20 śrub w paczce.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 405 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-21
Wszystko zgodnie z opisem. Felgi bardzo dobrze zabezpieczone.
2024-06-19
Polecam
pixelpixel