Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Śruby do felg

Śruby mocujące do felg stalowych i aluminiowych to akcesoria, poddawane trudnym warunkom użytkowania. Narażone są na działanie sił ścinających, a przy tym mają ciągły kontakt z wysokimi i niskimi temperaturami, wilgocią, piaskiem i innymi zanieczyszczeniami. Aby mieć pewność, że nasze koła zostały solidnie i bezpiecznie zainstalowane na samochodzie, zaleca się stosowanie wyłącznie najwyższej jakości, sprawdzonych śrub mocujących. Takie również zestawy mamy w swojej ofercie.

 

Śruby mocujące na klucze torx

Ciekawym i chętnie wybieranym rozwiązaniem są śruby mocujące na klucz torx. Do ich odkręcenia konieczne jest posiadanie kluczy lub nasadek typu torx, które umieszcza się w specjalnym gnieździe w główce śruby. Ten sposób mocowania jest wygodny w użytkowaniu i sam w sobie stanowi już pewne zabezpieczenie przed kradzieżą. Posiadanie w samochodzie kluczy lub nasadek torx nie jest bowiem tak popularne, jak normalnych kluczy sześciokątnych w rozmiarze 17/19/21.

Śruby mocujące sześciokątne

W przypadku felg stalowych i felg aluminiowych, które raczej nie będą przedmiotem zainteresowania złodziei, dobrym wyborem będą klasyczne śruby mocujące sześciokątne. Mogą one występować w różnych rozmiarach klucza, ale najczęściej będzie to 17, 19 lub 21. Korzystając z oferty przygotowanej przez nasz sklep, klienci otrzymują do wyboru śruby o różnych średnicach i długościach gwintów, a także dostępne w kolorze srebrnym i co bardzo ciekawe, czarnym. Sprzedaż śrub mocujących najczęściej odbywa się na sztuki lub w wygodnych zestawach po 5, 10 lub 20 śrub w paczce.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 52 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-15
Polecam, zarówno felgi jak i dostawa w porządku
2022-12-16
Udane zakupy, dobrze zapakowane i info o transporcie było. Polecam