Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Firmy Dezent nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jeden z największych niemieckich producentów felg aluminiowych, którego wyroby można kupić w każdym zakątku świata. Co sprawia że alufelgi Dezent są tak lubiane i często nagradzane w konkursach i rankingach? Z pewnością duży wpływ na to ma rozpoznawalność marki, będąca wynikiem odpowiedzialnej polityki i staranności technologicznej na każdym etapie produkcji. Obręcze z lekkich stopów aluminium od firmy Dezent, można dziś spotkać w niemal wszystkich markach samochodów. W części z nich są montowane oryginalnie, tzw. pierwszy montaż, z kolei w innych zostają założone na indywidualne życzenie właścicieli, tuż po opuszczeniu salonu przez ich samochód. Bez względu na to, w każdym przypadku zapewniają wysoki standard użytkowania, połączony z niezawodnością i modnym wzornictwem.

Jak i gdzie kupić autentyczne felgi aluminiowe Dezent?

Pokaż więcej

To co dobrej jakości i doceniane przez klientów, szybko zostaje podrabiane. Obecnie rynek felg aluminiowych w kraju i na świecie jest mocno zagrożony falą podróbek aluminiowych felg. Bazując na wypracowanej pozycji i jakości, niektóre firmy chcą na tym zarobić pieniądze dla siebie. Robiąc to w sposób budzący wątpliwości etyczne i stwarzający zagrożenie dla zdrowia i życia, wypuszczają na rynek niskiej jakości podróbki felg aluminiowych Deezent. Pomimo że na pierwszy rzut oka są mocno do nich podobne, różnice można dostrzec już przy bliższym obejrzeniu.

W sportwheels.pl kupisz wyłącznie oryginalne felgi Dezent

Niestarannie wykonane odlewy, brak solidnie wykończonych krawędzi, słabe wyważenie i przede wszystkim stosowanie niewiadomych stopów aluminium, które nie dają gwarancji bezpieczeństwa. Korzystanie z takich felg aluminiowych może stwarzać liczne zagrożenia, łącznie z utratą kontroli nad pojazdem w razie kolizji lub wjechania w dziurę. Najlepszym miejscem na takie zakupy jest sportwheels.pl. Ten internetowy sklep sprzedaje od wielu lat felgi aluminiowe wielu znanych firm. Robi to solidnie i rzetelnie, zapewniając wyłącznie oryginalne produkty w bardzo korzystnej cenie. Również ty możesz je kupić dla siebie.

    z 6