Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

  • z 2

Czujniki ciśnienia TPMS - Zadbaj o Optymalne Ciśnienie Opon z Naszymi Czujnikami TPMS

Zaawansowane Czujniki Ciśnienia TPMS, które zapewnią Ci spokojną i bezpieczną podróż. Współczesne pojazdy są wyposażone w coraz bardziej zaawansowaną technologię, a nasze czujniki TPMS to niezbędny element, który pomoże Ci monitorować ciśnienie w oponach w czasie rzeczywistym.

Czym są Czujniki Ciśnienia TPMS i dlaczego są ważne?

Czujniki Ciśnienia TPMS (ang. Tire Pressure Monitoring System) to elektroniczne urządzenia zamontowane na kółkach pojazdu, które monitorują ciśnienie powietrza w oponach. Dzięki temu kierowca może bacznie obserwować stan opon, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa na drodze. Niewłaściwe ciśnienie opon może prowadzić do niekontrolowanych ucieczek powietrza, nierównomiernego zużycia bieżnika, a nawet poważniejszych wypadków.

Nasza oferta czujników TPMS – zakupy online na raty

Na stronie SportWheels.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości czujników ciśnienia TPMS. Oferujemy produkty, które są kompatybilne z wieloma modelami pojazdów, co zapewnia łatwy montaż i bezproblemową integrację z Twoim samochodem. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu - Czujniki TPMS zapewnią Ci pewność, że opony są zawsze odpowiednio napompowane, co skutkuje lepszą przyczepnością i bezpieczną jazdą. Oszczędność paliwa - Właściwe ciśnienie w oponach przekłada się na mniejsze zużycie paliwa, co korzystnie wpłynie na Twój portfel. Dłuższa żywotność opon - Monitorowanie ciśnienia pozwoli na uniknięcie niepotrzebnego zużycia opon, co przedłuży ich żywotność. Prosta instalacja - Nasze czujniki są łatwe do zamontowania, a w razie potrzeby możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy naszego zespołu. Profesjonalne doradztwo - Nasz zespół jest gotowy służyć Ci fachową poradą i wsparciem w doborze odpowiednich czujników TPMS.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 369 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
POMOCNA WERYFIKACJA ZAMÓWIENIA,REALIZACJA ZAMÓWIENIA BEZ ŻADNYCH NIEDOMÓWIEŃ I W STAŁYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM. POLECAM SUPER.....
2024-05-13
Obsługa bardzo miła jak się umawialiśmy tak towar dostarczono.Felgi zgodne ze zdjęciami wszystko pasuje super . Pozdrawiam
pixelpixel