Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Autec to niemiecki producent felg aluminiowych do samochodów osobowych. Sam fakt pochodzenia firmy – Niemcy, zdaje się bardzo dobrze świadczyć o ich jakości i podejściu do klienta. Firma istnieje na rynku od przeszło kilkunastu lat, choć trzeba przyznać że w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej alufelgi Autec są obecne dopiero od niedawna. Dlaczego? Głównym powodem wzrostu popularności felgami Autec jest kompleksowa modernizacja zakładów produkcyjnych w Niemczech.

Pokaż więcej

Autec – rodzinna firma produkujące alufelgi

Do tej pory Autec był małą firmą rodzinną, której moce produkcyjne nie pozwalały na wytwarzanie felg w dużych ilościach. Wielomilionowe inwestycje w rozbudowę i modernizację linii technologicznej sprawiły, że firma kilkukrotnie zwiększyła swoje moce przerobowe. Jednocześnie alufelgi zaczęły być produkowane w zdecydowanie większych ilościach, a firma zaczęła otwierać się na nowe rynki zagraniczne. Tym sposobem również w Polsce bez trudu można dziś kupić ładne, solidne i nie drogie alufelgi Autec. Decydując się na ich wybór, można być pewnym że otrzymany produkt będzie spełniać wszystkie europejskie normy jakości i bezpieczeństwa, w tym również rygorystyczne normy środowiskowe obowiązujące zakład na całym etapie produkcji felg.

Dla kogo powstały aluminiowe felgi Autec ?

Szeroki wybór felg aluminiowych sprawia, że każdy z klientów znajdzie coś dla siebie. Głównym kryterium wyboru alufelg do samochodu jest oczywiście ich cena. Producent doskonale to rozumie i wytwarza felgi dostępne w różnych wariantach, a co za tym idzie, również cenach. Część z nich można określić mianem propozycji ekonomicznych, pozwalających zakupić nowy komplet 4 obręczy w cenie ok. 2000 złotych. Mając do dyspozycji budżet raz większy, można bez trudu znaleźć produkty z górnej półki, charakteryzujące się wyrafinowanym wzornictwem, doskonałym stosunkiem jakości do ceny, a także bogatym wyborem kolorów. Oczywiście Autec produkuje felgi samochodowe w różnych konfiguracjach i rozmiarach, pozwalając na ich dobranie do potrzeb każdego modelu samochodu.

    z 6