Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

CMS

CMS to marka niemieckich felg aluminiowych. Wieloletnia historia istnienia firmy jest bardzo bogata i obfituje w liczne ciekawe fakty. Działalność firmy rozpoczęła się w początkiem XX wieku od produkcji obręczy do rowerów i wózków. Z czasem firma przebranżowiła się i rozpoczęła produkcję kół i felg samochodowych. W dalszym etapie rozwoju, wraz z rewolucją przemysłową i rosnącym zapotrzebowaniem na felgi o ładnym wyglądzie, rozpoczęła się produkcja felg z aluminium. Od tego momentu CMS jest jednym z najchętniej wybieranych producentów felg niemieckich. Produkty z logo CMS wyróżniają się ciekawym wzornictwem, wyjątkowo wysoką jakością, a także korzystnymi cenami. Za uzyskaniem tak znakomitych efektów stoi nowoczesne zaplecze technologiczne, a także znakomicie wyszkolony personel produkcyjny.

Do jakich samochodów pasują alufelgi CMS

Pokaż więcej

Tanie alufelgi CMS wbrew pozorom nie są produktem niskiej jakości. Jak wszystkie inne wyroby niemieckie, tak i one produkowane są z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa i jakości produkcji. Starannie selekcjonowane materiały, które mają być użyte do produkcji felg, wieloetapowa kontrola jakości oraz doskonale rozwinięta sieć dystrybucji sprawia, że są to jedne z chętniej kupowanych felg aluminiowych na rynku. Alufelgi CMS pasują do wszystkich dostępnych na rynku modeli samochodów, marek europejskicj, japońskich, koreańskich i amerykańskich. Dostępne rozmiary średnic to od 13 do 22 cali, a także kompletny wybór liczby otworów i rozstawów. Jeżeli nie wiesz czy posiadamy w sprzedaży aluminiowe felgi CMS pasujące do twojego samochodu, koniecznie sprawdź działanie naszej wygodnej wyszukiwarki produktów.

Gdzie kupić felgi aluminiowe CMS?

W Polsce marka CMS powoli staje się coraz lepiej znana. To zasługa korzystnych cen, ciekawego wzornictwa i dynamicznie rozwijającej się sprzedaży. Należy jednak wspomnieć, że na rynku nie brakuje firm oferujących marnej jakości podróbki felg CMS. Jak i gdzie kupować obręcze z aluminium, by mieć pewność że produkt jest oryginalny? W tym celu należy odwiedzić nasz sklep internetowy, w którym oferujemy wyłącznie oryginalne tanie alufelgi niemieckich marek.

    z 3