Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

2020-03-16

Detailing kół – kolorowe felgiTuning samochodów to jeden ze sposobów, na wyróżnienie się z tłumu. Potrzeba podkreślenia swojego indywidualizmu, oryginalności, a czasami również chęć szokowania lub zwrócenia na siebie uwagi. Jest wiele powodów, dla których kierowcy decydują się na tuning optyczny swoich maszyn. Dziś jest to o tyle łatwiejsze, że do dyspozycji mają całą gamę akcesoriów tuningowych oraz usług, świadczonych przez profesjonalne zakłady tuningowe.

Przyciemniane szyby – klasyka tuningu

Najczęstszą metodą tuningowania samochodów, jest oklejanie szyb folią przyciemniającą. Poza niewątpliwymi walorami estetycznymi, ma to również liczne praktyczne zalety. Ogranicza nagrzewanie wnętrza latem, poprawia bezpieczeństwo i utrudnia sprawdzenie co przewozimy wewnątrz auta. Przyciemnianie szyb to również stosunkowo tania metoda tuningu, szczególnie jeśli będziemy to robić we własnym zakresie. Czarne, przyciemnione szyby ładnie komponują się z pozostałymi elementami nadwozia, takimi jak czerwone felgi lub dedykowane naklejki na karoserii.

Sticker bomb – kolorowe naklejki

Moda na oklejanie karoserii zawitała w Polsce już wiele lat temu i dziś ma się bardzo dobrze. Oklejanie całej karoserii, maski lub felg specjalnymi naklejkami, stało się prawdziwym hitem. Wzór, który niezmiennie cieszy się popularnością to komiksowe grafiki na naklejkach. Stickery jako forma tuningu jest bardzo popularna z uwagi na niską cenę oraz łatwość samodzielnego wykonania. Naklejki to nieinwazyjna metoda tuningowania karoserii, którą w każdej chwili można usunąć. Oprócz umieszczania naklejek na elementach nadwozia, można również spotkać różowe felgi ozdobione w ten sposób.

Kolorowy tuning – felgi różowe

Kolorowe felgi to temat rzeka i co tu dużo ukrywać – trend, który świetnie się przyjął w świecie tuningu. Zostaliśmy przyzwyczajeni do felg w dwóch kolorach: srebrnych lub czarnych. Jakiekolwiek odstępstw zawsze wzbudzało ciekawość i przyciągało uwagę. Zaczęto zatem aktywnie z tego korzystać, wybierając do samochodów różowe felgi aluminiowe. Początkowo, właściciele samochodów na własną rękę malowali felgi na kolor różowy. Z czasem, kiedy producenci zauważyli zapotrzebowanie na felgi różowe, pojawiły się one w ich ofercie. Fabrycznie malowane na kolor różowy, szybko stały się jednymi z najchętniej kupowanych. Możemy je dziś ujrzeć zarówno w samochodach sportowych, prowadzonych przez kobiety, jak również cywilnych wersjach samochodów osobowych, których właściciele pragnęli dodać nieco humoru do otoczenia. Felgi różowe okazały się prostą i skuteczną receptą na to.

Czerwone felgi – tuning dostępny fabrycznie

Idąc za ciosem, producenci samochodów zdecydowali się na stałe włączyć kolorowe felgi do gamy swoich pojazdów. Idealnym przykładem jest Honda, która do flagowego modelu Civic Type-R w wersji z czarnym nadwoziem zakłada czerwone felgi aluminiowe. Trzeba przyznać że cały efekt naprawdę robi wrażenie i kolorowe felgi świetnie komponują się z mocno sportową, agresywną linią nadwozia tego samochodu. Jest to również wskazówka, jak niewielkim kosztem można tuningować własny pojazd.  
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 405 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Obsługa w należytym porządku. Aktualizacje statusu zamówienia na bieżąco w formie maili. Wszystko pewnie, jasno i klarownie. Polecam
2024-06-25
Bardzo profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta byłem mega zdziwiony po pierwszym tel. Dzięki czemu poprawiłem swój wybór na plus
pixelpixel