Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Lancia to włoska marka samochodowa należąca do grupy Fiat. Swego czasu Lancie były w Polsce bardzo popularne, między innymi z powodu wyboru tej marki na samochody rządowe. Jak ma się ich sytuacja dziś? Niestety nie tak kolorowe jak można by sądzić. Z uwagi na stosunkowo niskie zainteresowanie tymi samochodami w Europie, w 2014 roku Fiat podjął decyzję o zamknięcie salonów sprzedaży we wszystkich krajach Europy za wyjątkiem Włoch. Oznacza to że Lancie można w Polsce zakupić albo z rynku wtórnego, albo udając się po samochód do Włoch. Tak czy inaczej, stając się posiadaczem Lancii, nie zapominajmy o tym, aby wybrać ładne felgi do tego ekskluzywnego samochodu.

Pokaż więcej

Jaką rolę pełnią alufelgi w samochodach Lancia?

Dokładnie taką samą, jak w każdym innym samochodzie. Aluminiowe obręcze pozwalają zamocować do nich opony. Felgi aluminiowe Lancia są połączone z samochodem za pomocą piasty, do której zostają przykręcone śrubami. Każda marka samochodowa posiada nieco inny rozstaw śrub oraz ich ilość – zwykle są to 4 lub 5 śrub na koło, zależnie od jego średnicy i szerokości, jak również mocy silnika. Aby móc celnie dopasować felgi aluminiowe do swojego samochodu, musimy znać podstawowe dane o felgach. Ale czy na pewno? Mało kto pamięta takie informacje jak rozstaw pomiędzy śrubami. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wybór alufelgi Lancia, pasującej do Twojego modelu samochodu będzie o tyle łatwiejszy, jeśli znasz jego dokładną wersję. Na tej podstawie możesz przy pomocy naszej wyszukiwarki dopasować najbardziej pasujący model. Ten sposób pozwala każdemu właścicielowi samochodu sprawdzić, które alufelgi z naszego sklepu będą pasować do jego pojazdu.

Kup felgi aluminiowe do Lancia na raty

Nie wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale istnieje możliwość kupna felg aluminiowych do Lancia na raty. Kiedy i kto może skorzystać z tej oferty? Praktycznie każda osoba, która chce wyposażyć swoją Lancię w nowe alufelgi, ale z różnych powodów nie może ich kupić na raty. Specjalnie na takie okazje wprowadziliśmy system ratalny, który pozwala takie zakupy w prosty sposób zrealizować. Współpraca ze sprawdzonymi bankami otwiera dla Państwa nowe możliwości zakupowe. Wysokiej jakości felgi aluminiowe Lancia mogą być zakupione bez wydawania większych kwot pieniędzy jednorazowo. Zamiast tego ich cena zostanie rozłożona na kilka lub kilkanaście rat o dogodnej dla Waszego budżetu wysokości. Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa pozwala natychmiast realizować swoje motoryzacyjne marzenia.

Zobacz także:

    z 9