Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Włoski koncern FCA jest właścicielem marki Fiat. Samochody z tej grupy już od kilkudziesięciu lat są jednymi z najczęściej kupowanych w Polsce. Co przemawia za tą popularnością? Przede wszystkim duża gama modeli, przystępne ceny oraz atrakcyjna linia nadwozi. Zdecydowana większość osób decydujących się na zakup nowego fiata prosto z salonu wybiera opcję na felgach stalowych. Podyktowane to jest oszczędnościami – felgi aluminiowe do fiat kupowane w salonie potrafią być nawet dwukrotnie droższe niż takie same felgi kupione w naszym sklepie online.

Pokaż więcej

Alufelgi do fiat tipo

Jeden z chętniej kupowanych samochodów fiat w ostatnich latach jest model tipo. Samochód ten dostępny jest w 3 wersji nadwozia – sedan, kombi i hatchback. Do każdego z nich mogą państwo u nas zamówić pasujące felgi aluminiowe do fiat tipo. Jakie wzornictwo będzie najlepiej dopasowanym do sportowej linii nadwozia tipo? Zdaniem naszym oraz naszych klientów odpowiednim wyborem są alufelgi wielo szprychowe. Charakteryzują się one agresywną stylistyką, a także bardzo dużym wyborem wersji. Mogą to być felgi w całości srebrne, jak również dwu kolorowe, łączące w sobie kolor srebrny z odcieniami grafitu. Takie alufelgi Fiat najlepiej pasują do samochodów w ciemnym kolorze lakieru, tworząc z nimi harmonijnie skomponowaną całość.

Z czego wykonane są sportowe felgi fiat grande punto?

Jak sama nazwa wskazuje, fiat alufelgi produkowane są ze specjalnych lekkich stopów aluminium. To starannie selekcjonowane metale o niskiej masie, ale bardzo dużej wytrzymałości. Idealnie nadają się one do produkcji felg, zapewniając im najkorzystniejszy stosunek masy do właściwości jezdnych. Podkreślić bowiem trzeba że im lżejsze są felgi fiat, tym samochód staje się zrywniejszy i zapewnia lepszy stosunek mocy do masy. Podsumowując, przyspieszanie jest lepsze,a dynamika na znacznie wyższym poziomie niż do tej pory. Zależy ci na poprawie osiągów w swoim fiacie grande punto lub panda? Możesz bawić się w tuning silnika, ale efektów spektakularnych nie można się spodziewać w jednostkach benzynowych. Jednak zmiana felg stalowych na aluminiowe może przynieść długo oczekiwane rezultaty. Lekkie felgi aluminiowe do fiat punto mogą sprawić że twój samochód zyska kilka dodatkowych koni mechanicznych, co na pewno korzystnie wpłynie na komfort jazdy po mieście, jak i w trasie. Dodać również trzeba że aluminiowe felgi Fiat korzystnie wpływają na wygląd samochodu, czyniąc go jeszcze bardziej atrakcyjnym wizualnie i podnosząc jego wartość materialną.

Zobacz także:

    z 7