Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Volkswagen – najpopularniejsza w Polsce marka samochodów z Niemiec. Tak kultowe modele jak Polo, Golf czy Passat są dobrze znane wszystkim osobom, bez względu na wiek i motoryzacyjne doświadczenia. Też zaliczasz się do grona posiadaczy samochodów VW? Chcesz nieco zmienić jego wygląd, dodając mu więcej elegancji lub sportowego stylu? Teraz jest to możliwe, i to znacznie łatwiej niż sądzisz. Wszystko co trzeba zrobić, to tylko zmienić stare, zniszczone felgi na nowe. Zdecydowanie o tym, jaki ma to być model nie będzie łatwą sprawą. W kolejce czeka bowiem kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset różnych felg, dedykowanych dla twojego samochodu. Dowiedz się jak wybrać najlepsze felgi Volkswagen na rynku.

Pokaż więcej

Volkswagen – felgi z szerokim rantem

Jeśli twój VW Golf jest samochodem tuningowanym i posiada obniżone zawieszenie, to być może warto wziąć pod uwagę zakup felg aluminiowych z szerokim rantem. Bardzo ładnie się one komponują z niskim zawieszeniem samochodu, jeszcze bardziej obniżając jego środek ciężkości i sprawiając że przyczepność do drogi jest większa. Alufelgi Volkswagen to produkty markowych firm, takich jak BBS lub Enzo. Są to wiodący producenci felg samochodowych, mający na swoim koncie dziesiątki różnych, rozpoznawalnych modeli. Decydując się na ich zakup możesz być spokojny o uzyskanie najlepszego efektu wizualnego oraz zyskanie uznania u innych osób należących do twojego klubu samochodowego. Ciekawy efekt można uzyskać, jeśli felgi aluminiowe do Volkswagen pomalujemy na dwa kontrastujące ze sobą kolory – rant na srebrny kolor, a wnętrze, czyli ramiona na kontrastujący z rantem – np. złoty lub czarny mat.

Pomocy, nie wiem jakie felgi Volkswagen wybrać

Po raz pierwszy przymierzasz się do kupna felg aluminiowych do VW Polo? Do tej pory twój samochód poruszał się na tańszych, ale i cięższych felgach stalowych? Teraz przyszła pora na zmianę. Wchodząc na stronę sklepu internetowego sportwheels.pl, masz dostęp do prostej wyszukiwarki o wielu możliwościach. Przede wszystkim dzięki niej można celnie dopasować alufelgi Volkswagen, które na pewno będą pasować do twojego samochodu. Nie będzie zachodziło ryzyko że rozmiar nie ten i konieczne stanie się odsyłanie felg do sklepu i inne związane z tym trudności. Nasz system precyzyjnie wskaże te modele felg, które na pewno będą pasować do twojego Volkswagen Polo lub Golf i będziesz mógł je zamówić bez żadnych obaw i wątpliwości. Sam proces zamawiania alufelg na stronie sportwheels.pl również jest szybki i intuicyjny, co czyni cały zakup prawdziwą przyjemnością.

Nasze alufelgi Volkswagen posłużą ci długi czas

Doskonale rozumiemy wątpliwości towarzyszące zakupowi nowych felg aluminiowych do VW. W końcu nie jest to produkt pierwszej potrzeby. Być może nawarstwiły się w twoim przypadku inne, pilniejsze wydatki, na które wypadałoby przekierować środki. Jeżeli tak jest, nie musisz rezygnować z kupna upatrzonych alufelg. Pomoże ci w tym nasz system ratalny. Dzięki niemu możliwe jest kupienie felg aluminiowych na raty i płacenie za nie w miesięcznych ratach. Polecamy to rozwiązanie wszystkim, którzy chcieli dla siebie kupić nowe felgi aluminiowe od dłuższego czasu, ale zawsze coś im stawało na drodze do tego. Decydując się na alufelgi Volkswagen na raty, będziesz je spłacać w miesięcznych ratach, których wysokość ustalasz samodzielnie. Kiedy już dostaniesz kupione u nas felgi Volkswagen Passat, jak należy o nie dbać? Pielęgnacja alufelg ogranicza się do ich mycia przy pomocy dedykowanych środków chemicznych – piany aktywnej. Spryskujemy felgi pianą i czekamy aż się uaktywni, o czym poinformuje nas jej różowy kolor. Po kilku minutach spłucz pianę wodą pod ciśnieniem i jeśli wszystkie zabrudzenia nie zostały usunięte, powtórz tę czynność ponownie.

Zobacz także:

    z 4