Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Kiedy mówimy o japońskich samochodach, na myśl przychodzi nam marka Toyota. Jest to jedna z chętniej kupowanych japońskich marek samochodowych, która na swoim koncie ma tak udane samochodu jak Toyota Yaris czy Toyota Aygo. Oczywiście są to samochody segmentu A i B, przeznaczone typowo do jazdy miejskiej. Ale i szukając czegoś bardziej obszernego, bez trudu trafimy na modele takie jak Toyota Corolla, Auris czy hybrydowa Toyota Prius. Nieważne na jaki model Toyoty się zdecydujesz. Jedno nie ulega zmianie – w naszym sklepie znajdują się aluminiowe felgi do wszystkich modeli Toyoty.

Pokaż więcej

Czy będzie mnie stać na nowe alufelgi do Toyoty?

Cena nowego kompletu felg aluminiowych to Toyota może wynosić od 1500 złotych wzwyż. Im większy rozmiar felg i bardziej renomowany ich producent, tym cena będzie rosła. Nie miałeś w budżecie na ten rok przygotowanych środków na nowe alufelgi Toyota Prius? Nic nie szkodzi. Jeśli tylko jesteś pewien swoich dochodów, możesz pokusić się o zakup alufelg na raty. Czy jest to możliwe? W naszym sklepie oczywiście że tak. Dzięki naszemu systemowi zakupów ratalnych, możesz się cieszyć zupełnie nowym kompletem felg aluminiowych, za które będziesz płacił niewielkie miesięczne raty. Na pewno w mniejszym stopniu obciążą one twój domowy budżet, pozwalając ci wygospodarować w nim odpowiednie środki na spłatę rat.

Czy aluminiowe felgi do Toyota zmniejszają spalanie?

Jednym z powodów, dla których warto zamienić stare felgi stalowe na nowe alufelgi Toyota Yaris jest możliwość zredukowania ilości spalanego paliwa. Jak to możliwe? Im większa masa samochodu, tym potrzebuje on więcej paliwa do jazdy. Felgi aluminiowe są wyraźnie lżejsze niż felgi stalowe. Co za tym idzie, instalując je w swoim samochodzie zmniejszymy jego wagę, ograniczając tym samym ilość spalanego paliwa. Jak widać, felgi aluminiowe to nie tylko ładniejszy wygląd naszego samochodu, ale i realne korzyści dla portfela, wynikające z mniejszej ilości paliwa potrzebnego do przejechania 100 km. Tym samym można potraktować zakup felg aluminiowych jako inwestycję, która z każdą kolejną setką przejechanych kilometrów, będzie powoli ci się zwracać. Może to być koronny argument do tego, aby w końcu zrealizować swoje od dawna odkładane plany i kupić długo wyczekiwane felgi aluminiowe. Jeśli na przeszkodzie stały tylko pieniądze, to możliwość ich zakupu na raty z pewnością stanie się dużym udogodnieniem, szybko docenionym przez klientów. Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej jak kupować felgi Toyota? Napisz lub zadzwoń do nas ze swoimi pytaniami!

Zobacz także:

    z 4