Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Japońskie samochody marki Suzuki przez wiele osób są stawiane jako wzór solidności i niezawodności. Wiele jest w tym racji. W niezależnych rankingach niezawodności modele takie jak Suzuki SX4 czy Suzuki Swift plasowane są na jednych z najwyższych pozycji. Jeśli szukasz nowego samochodu dla siebie, wybór Suzuki na pewno będzie dobrą decyzją. Kiedy już staniesz się właścicielem Suzuki, przyjdzie pora aby co nieco w tym samochodzie zrobić. Wymienić olej i filtry, dokładnie oczyścić wnętrze kabiny, a może i wymienić stare, zniszczone felgi stalowe na nowe, zadbane alufelgi do Suzuki. W tym ostatnim z przyjemnością możemy ci pomóc, dostarczając niekończącej się ilości inspiracji.

Pokaż więcej

Posiadamy alufelgi do Suzuki – każdy model

Bez względu na to, do jakiego modelu Suzuki potrzebne ci są felgi, jednego możesz być pewien. Znajdziesz je w naszym sklepie. Sprzedajemy alufelgi blisko 50 różnych producentów. Czy znajdziesz wśród nich aluminiowe felgi do Suzuki, które będą ci odpowiadać wizualnie, jak i cenowo? Jesteśmy pewnie że tak. Naszymi klientami są zarówno firmy, urzędy, jak i osoby prywatne. Sprawdzając opinie o naszym, sklepie w sieci, można się dowiedzieć jak działamy i upewnić się, że wysoka średnia ocen pochodzi od autentycznych opinii wystawionych przez rzeczywistych użytkowników. Będzie nam bardo miło, jeśli i ty dołączysz do tego grona.

Co zrobić, aby felgi aluminiowe służyły ci dłużej?

Alufelgi Subaru kupujemy na dłuższy czas niż jeden lub dwa sezony. Aby przetrwały z nami kolejne długie lata, warto wyrobić w sobie nawyk ich regularnego czyszczenia. Jest to o tyle proste, że czynność tę wykonujemy przy pomocy środków chemicznych, bez tradycyjnego mycia alufelg szczotką. Wystarczy felgi spłukać wodą, a następnie nanieść na nie tzw. pianę aktywną i pozostawić na kilka minut aż rozpocznie ona swoje działanie. Będzie się to objawiać widokiem piany zmieniającej kolor z białego na różowy. Po kilku chwilach pianę wystarczy spłukać wodą pod ciśnieniem i jeśli jest to konieczne, zabieg powtórzyć ponownie, po raz drugi aplikując środek na felgi. Jak często należy myć felgi do Suzuki Baleno? Tak często jak jest to konieczne. Alufelgi do Suzuki brudzą się nie tylko od błota i zanieczyszczeń znajdujących się na powierzchni drogi, ale również od pyłu powstającego podczas ścierania się klocków hamulcowych w czasie hamowania. Pył ten najczęściej jest rozgrzany do wysokiej temperatury, co zwiększa jego przyczepność do felgi Suzuki. Im częściej będziemy myć alufelgi, tym dłużej odwdzięczą nam się ładnym, zadbanym wyglądem, a także najwyższą trwałością, jaką do tej pory miały twoje alufelgi do Suzuki.

Zobacz także:

    z 4