Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Hiszpański temperament w motoryzacji – to musi być marka Seat. W Polsce samochód Seat nie brakuje. Na drogach można spotkać zarówno starsze modele – jak seat ibiza, jak także współcześnie produkowane auta – seat ateca lub arona i wiele wiele innych. To co najlepsze to to, że w sprzedaży posiadamy nowe felgi do każdego z tych samochodów. Czyż to nie fantastyczne że możesz szybko, łatwo i bezpiecznie zmienić wygląd swojego samochodu, wyposażając go w nowe felgi aluminiowe seat tarraco? Co się zmienia w komforcie jazdy, kiedy wymienisz felgi stalowe na aluminiowe? Przede wszystkim zauważyć można poprawę działania układu kierowniczego. Będzie on działać z większą precyzją niż do tej pory, zapewniając nowe, lepsze wrażenia z jazdy.

Pokaż więcej

Dlaczego alufelgi Seat są lepsze od felg stalowych

Czy kogokolwiek trzeba przekonywać do tego że felgi aluminiowe to lepszy wybór niż felgi stalowe? Naszym zdaniem nie! Obręcze aluminiowe do seata są po pierwsze lżejsze niż felgi stalowe – dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zużywanego paliwa oraz poprawia dynamika jazdy. Po drugie alufelgi do Seata nie korodują. Nie ma zatem potrzeby ich okresowego odświeżania – czyszczenia, piaskowania i ponownego malowania. Stosując podstawowe środki do pielęgnacji aluminium, a także unikając jazdy w sposób mogący doprowadzić do zniszczenia alufelg, sprawiamy że będą one nam służyć przez wiele kolejnych lat. Również cena, czyli to co hamuje wielu klientów przed kupnem nowych felg aluminiowych do seata leon wcale nie jest taka straszna, jak zwykło się sądzić. Za komplet felg aluminiowych o przyzwoitej jakości zapłacimy nieco ponad 1000 złotych. Czy to dużo? Dla porównania zestaw 4 felg stalowych będzie nas kosztować około 800 złotych. Różnica rzędu 400 złotych nie wydaje się być na tyle duża, by uniemożliwiać ich zakup.

Jak wysyłamy alufelgi Seat do klienta

Wysyłka felg aluminiowych firmą kurierską wydaje ci się być karkołomnym zadaniem? Nic bardziej mylnego. Każdego dnia wysyłamy setki felg do Seata w ten właśnie sposób. Zanim jednak aluminiowe felgi do SeataAltea zostaną wydane kurierowi, zostają bardzo starannie zapakowane. Stosujemy w tym celu wytrzymałą folię pęcherzykową oraz wzmacniane kartony tekturowe. Tak przygotowane przesyłki zostają dodatkowo zabezpieczone folią stretch i oznakowane naklejkami wskazującymi górę i dół, a także informującymi o wrażliwej na wstrząsy zawartości. Ostatni krok do perfekcyjnego zabezpieczanie przesyłki z felgami Seat jest ich ubezpieczenie na wypadek zniszczenia lub zagubienia w transporcie.

Zobacz także:

    z 4