Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Mamy wszystko, czego Twój samochód może potrzebować by wyglądać ładnie i prowadzić się bezpiecznie. Nowe felgi aluminiowe 19 cali to najlepszy możliwy wybór, jeśli chcesz stuningować swoje auto lub odświeżyć jego wygląd. Zamień stare, być może zardzewiałe felgi stalowe na zupełnie nowe alufelgi 19 cali, w rozmiarze takim, jaki Twój samochód potrzebuje.

Pokaż więcej

Dlaczego warto kupić nowe felgi aluminiowe 19?

Jak większość części samochodowych, tak i felgi aluminiowe z czasem ulegają zużyciu i zniszczeniu. Pracując w trudnych warunkach, są nieustannie narażone na działanie wilgoci, wysokich i niskich temperatur, a także uszkodzenia mechaniczne. Po kilku latach, jak również dziesiątkach tysięcy przejechanych kilometrów, mogą wyglądać co najmniej mało atrakcyjnie. To jednak niewielki problem w porównaniu z tym, jak uszkodzenia mechaniczne mogą wpływać na wytrzymałość felg aluminiowych. Niewidoczne gołym okiem mikropęknięcia mogą osłabiać konstrukcję obręczy, czyniąc ją bardziej podatną na ewentualne uszkodzenia w czasie np. wjechania w dziurę w jezdni.

Jak dopasować alufelgi 19 do swojego samochodu

Rozumiemy że zakup nowych felg aluminiowych przez Internet może być duży wyzwaniem dla kierowców i właścicieli. Spora ilość zmiennych, które należy brać pod uwagę przy wyborze sprawia, że znalezienie właściwego modelu obręczy może być czasochłonne. Szanując Wasz czas i rozumiejąc potrzebę wygodnych i bezpiecznych zakupów, wprowadziliśmy do naszego sklepu internetowy konfigurator felg aluminiowych. Pozwala on precyzyjnie dopasować pasujące felgi do Państwa samochodu, tak aby ich zakup był szybki i wygodny, a także pozbawiony ryzyka.

Płatność za felgi aluminiowe 19

Za wybrane u nas felgi aluminiowe mogą Państwo bezpiecznie zapłacić przez internet, wybierając jedną z kilku dostępnych form – przedpłatę, przelew przy pomocy szybkich płatności lub zakup za gotówkę, czyli pobranie u kuriera. Mogą Państwo również kupić nasze felgi aluminiowe 19 w wygodnym systemie ratalnym, którego wniosek można wypełnić przez internet. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich osób, które nie chcą obciążać domowego budżetu jednorazowym wydatkiem na felgi, a wolą go rozłożyć na dogodne miesięczne raty.

    z 9