Nie jesteś pewien czy felgi pasują? Zadzwoń do eksperta: +48 602 618 606, +48 608 044 170.

Koszyk0,00 zł

Felgi aluminiowe 17 cali zaliczane są do felg o większych rozmiarach. Montowane fabrycznie w samochodach klasy premium, suvach i limuzynach, dodają im splendoru i podkreślają luksusowy charakter pojazdu. Alufelgi 17 calowe dostępne są w wielu różnych modelach, mogąc się różnić kolorem i wzornictwem. Felgi sportowe o agresywnym charakterze to tylko jedna z naszych propozycji. Obok niej odnaleźć można felgi 17 dedykowane dla limuzyn, samochodów kombi czy suvów. W każdym przypadku zapewniamy o najwyższej jakości naszych produktów, która poparta jest licznymi testami i certyfikatami niezależnych instytutów badawczych.

Pokaż więcej

Dlaczego warto kupić u nas felgi aluminiowe 17 cali?

Powodów do tego jest kilka. Przede wszystkim bardzo duży wybór i przystępne ceny. Jeśli analizowałeś ofertę innych sklepów internetowych z felgami aluminiowymi, przekonaj się jak korzystne są nasze ceny. Zapewniamy klientom szeroki wybór felg aluminiowych w rozmiarze 17 cali, dedykowanych do wszystkich marek i modeli samochodów. Nasze felgi to produkty europejskie i azjatyckie, znanych i cenionych firm. Są to felgi fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta i posiadające niezbędne certyfikaty i atesty, dopuszczające je do użytku na europejskich drogach. Innym powodem do tego, aby felgi aluminiowe 17 cali zamówić właśnie u nas, jest sposób obsługi klienta. Naszym cele jest zapewnienie Państwu najwyższe satysfakcji z korzystania z naszych usług. Aby to osiągnąć, gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówienia, niskie ceny za przesyłki kurierskie oraz profesjonalne pakowanie, dające poczucie bezpieczeństwa o zamówiony towar. Ponadto wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone, co eliminuje jakiekolwiek problemy z wypłatą odszkodowania, w razie uszkodzenia towaru.

Felgi aluminiowe 17 w Twoim samochodzie zmienią jego wygląd

Prosty zabieg, którym jest założenie nowych felg aluminiowych do samochodu, może w krótkim czasie zmienić jego oblicze. Umiejętnie dobrane alufelgi 17 calowe, zwiększają wartość samochodu, czyniąc jego wygląd bardziej prestiżowym i oryginalnym. Felgi o sportowym charakterze pasują idealnie do aut z większą mocą silnika, poprawiając jednocześnie precyzję układu kierowniczego. Zmniejszona waga samochodu korzystnie wpływa na obniżenie spalania i większą dynamikę jazdy. Nieprzypadkowo zdecydowana większość sportowych samochodów jest wyposażona w felgi aluminiowe 17 cali. Nie można również zapomnieć o tym, że alufelgi poprawiają wentylację tarcz hamulcowych, ograniczając ryzyko ich przegrzania. Ma to szczególne znaczenie dla kierowców, lubiących dynamiczny styl jazdy.

O czym pamiętać, kupując nowe felgi aluminiowe 17?

Jeżeli znalazłeś model felg aluminiowych, których wzornictwo Ci odpowiada, pamiętaj aby dopasować następujące parametry do swojego samochodu: szerokość obręczy, ilość i rozstaw śrub, a także ET. Wszystkie informacje na temat powyższych danych znajdziesz w opisie technicznym produktu w naszym sklepie. Ponadto możesz skorzystać z wyszukiwarki felg aluminiowych. Określając markę i model samochodu, system przefiltruje wszystkie dostępne produkty.

    z 9